Księgowość – Tychy

W ramach współpracy z przedsiębiorcami prowadzimy w ich imieniu pełną lub uproszczoną księgowość. Tychy to miejsce, które skupia na swoim terenie rozmaite gałęzie biznesu. Zgodnie z zadeklarowaną przez przedsiębiorcę formą opodatkowania, a także obowiązującymi w tej materii przepisami zajmujemy się rozliczaniem firm w formie podatkowej księgi przychodów i rozchodów, ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych lub karty podatkowej. Prowadzimy również księgi handlowe, co ma miejsce w przypadku pełnej księgowości.

Księgowość dla przedsiębiorców

Prowadzimy księgowość dla przedsiębiorców. Obsługujemy w tym zakresie zarówno początkujące firmy, jak i przedsiębiorstwa o silnej i ugruntowanej pozycji na rynku. Zajmujemy się księgowaniem dokumentów firm prowadzonych w formie jednoosobowej działalności gospodarczej, spółek, a także jednostek budżetowych, czy stowarzyszeń. Stale aktualizujemy wiedzę w zakresie przepisów dotyczących księgowości i podatków. Zajmujemy się również obsługą firm w obszarze kadr i płac. W ramach usług księgowych sporządzamy ewidencje, sprawozdania finansowe, w tym bilans, rachunek zysków i strat. Przygotowujemy deklaracje podatkowe: VAT, PIT, CIT. W sprawach księgowych działamy zgodnie z obowiązującymi standardami. Zapewniamy klientom rzetelność i terminowość.

Księgowość uproszczona i księgowość pełna

W naszym biurze zajmujemy się księgowością uproszczoną oraz księgowością pełną. Prowadzimy Podatkowe Księgi Przychodów i Rozchodów – jest to podstawowa forma prowadzenia księgowości przedsiębiorstw w ramach jednoosobowej działalności gospodarczej. Prowadzimy również księgi handlowe, w których skrupulatnie zamieszczamy wykazy obrotów, sald oraz inwentarz (aktywa i pasywa) przedsiębiorstwa. Mogą Państwo liczyć na naszą profesjonalną i terminową pomoc również w zakresie kadr i płac. Serdecznie zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych.

Przewiń na górę