Kadry i płace – Tychy

Jedną z naszych usług, które oferujemy firmom, jest obsługa pracodawców w zakresie prowadzenia spraw pracowniczych. Na bieżąco aktualizujemy wiedzę w tym ważnym dla przedsiębiorstw obszarze, jakim są kadry i płace. Tychy to duże, gospodarczo rozwinięte miasto, na którego terenie funkcjonuje wiele firm, reprezentujących rozmaite branże. Nasze biuro rachunkowe korzysta ze specjalistycznego oprogramowania, które usprawnia zarządzanie sprawami kadrowo-płacowymi w imieniu i na rzecz przedsiębiorców, zatrudniających pracowników. W przypadku zainteresowania naszymi usługami jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Outsourcing kadrowo-płacowy

Współpracujemy z pracodawcami w ramach outsourcingu kadrowo-płacowego. W jego ramach zajmujemy się m.in. sporządzaniem umów oraz wypowiedzeń pracowniczych, zaświadczeń o zatrudnieniu, regulaminów pracy, a także naliczaniem wynagrodzeń pracowniczych, przygotowywaniem deklaracji i raportów oraz kierowaniem ich do uprawnionych instytucji, takich jak np. ZUS, US, GUS, PFRON, a także sporządzaniem rocznych deklaracji rozliczeniowych PIT. Poza obsługą księgową firm prowadzimy ewidencje kadrowe i płacowe, a także zapewniamy bezpieczne przechowywanie dokumentacji pracowniczej. Szczegółowy zakres współpracy ustalamy w umowach zawieranych z przedsiębiorcami. Jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi klientami.

Profesjonalna obsługa kadrowo-płacowa

Klientom z Tychów i okolic zapewniamy profesjonalną obsługę kadrowo-płacową. Nasi wykwalifikowani księgowi zajmą się formalnościami związanymi z płacami Państwa firmy. Obsługujemy klientów z różnych branż, gwarantując im terminowość, rzetelność i poufność. Stale aktualizujemy naszą wiedzę i postępujemy zgodnie z obowiązującymi przepisami. Jesteśmy zaangażowani w Państwa sprawy i zawsze można liczyć na nasze doradztwo.

Zapraszamy do kontaktu, aby dowiedzieć się więcej na temat naszej pomocy kadrowej i płacowej.

Przewiń na górę